امروز: دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ / بعد از ظهر / | برابر با: الإثنين 24 ذو الحجة 1442 | 2021-08-02
کد خبر: 10545 |
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷ | ارسال توسط :
316 بازدید
۰
2
ارسال به دوستان
پ

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ابوذر باشت خبرداد: قرعه کشی مرحله اول جام حذفی / تیم های لیگ برتری از ۲۰ اسفند وارد رقابت می شوند. ستارگان آژند آذربایجان —- ابوذر باشت از استان کهگیلویه و بویراحمد مراسم قرعه کشی مرحله اول جام حذفی ( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری […]

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ابوذر باشت خبرداد:

قرعه کشی مرحله اول جام حذفی / تیم های لیگ برتری از ۲۰ اسفند وارد رقابت می شوند.

ستارگان آژند آذربایجان —- ابوذر باشت از استان کهگیلویه و بویراحمد

مراسم قرعه کشی مرحله اول جام حذفی ( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای باشت : محمد بوذرجمهری مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ابوذر باشت گفت مراسم قرعه کشی مرحله اول جام حذفی با حضور سهیل مهدی مدیر مسابقات، غلامرضا بهروان مشاور سازمان لیگ، امیر حسین روشنک مسئول جام حذفی، امیر حسین فراهانی و احسان خداوردی از کمیته مسابقات به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار شد.
سهیل مهدی در ابتدای مراسم اعلام کرد: جام حذفی جام حادثه هاست و ۲۵ نماینده استانی در این مرحله حضور دارند و در مسابقات جام حذفی نیز تست‌های کرونا از تیم‌ها انجام خواهد شد.
امیر حسین روشنک مسئول مسابقات جام حذفی نیز اعلام کرد: تیم‌های حاضر در این مسابقات یک ودیعه ۱۰ میلیون تومانی باید ارایه کنند. در این مسابقات تیم‌ها ۵ تعویض دارند که در صورت وقت اضافه تعویض ششم هم انجام خواهد شد.
براساس قرعه کشی تیم‌ها حریفان خود را شناختند که در مرحله مقدماتی سه مسابقه به شرح زیر انجام می‌شود (نام تیم‌های میزبان اول آمده است.)
زاگرس نشینان بختیاری – شهدای دوکوهه اندیمشک
پیام خراسان جنوبی – ابوذر کنگان
برنده این دو مسابقه در مرحله اول با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
هیات فوتبال بانه – فولاد هرمزگان (برنده این مسابقه با تیم شهرداری انزلی که در مرحله اول با قرعه استراحت روبه رو شد بازی خواهد کرد.)
مسابقات مرحله مقدماتی در روز‌های ۳۰ دی و اول بهمن برگزار می‌شود.
مرحله اول مسابقات این مرحله ۵ و ۶ بهمن برگزار می‌شود.
میعاد پارس آباد اردبیل- پدیده ملکشاهی
ستارگان آژند آذربایجان – ابوذر باشت
سرخپوشان ساری – کانیاوا اشنویه آذربایجان
داماش پارسه تهران – وحدت البرز
هلال احمر گراش – اتحاد روانسر کرمانشاه
شهرداری برد اسکن – شاهین تهران
سوهان محمد قم – ارمک کیش
پارما یدک اصفهان – سیمان شاهرود
دارایی خرم دره زنجان – استقلال راوی دلیجان

مسابقات مرحله دوم با حضور تیم‌های صعود کرده از مرحله اول و تیم‌های لیگ دسته وم در روز‌های ۱۸ و ۱۹ بهمن برگزار می‌شود.
مسابقات مرحله سوم با حضور تیم‌های صعود کرده از مرحله قبل و ۱۸ تیم لیگ یک در روز‌های ۶ و ۷ اسفند برگزار می‌شود.
مسابقات مرحله چهارم که مرحله یک سی و دوم جام حذفی است با حضور تیم‌های لیگ برتری در روز‌های ۲۰ و ۲۱ اسفند ۹۹ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطپایگاه خبری تحلیلی صدای باشت در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید