چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ / قبل از ظهر / | 2023-02-01
کد خبر: 48699 |
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹ | ارسال توسط :
ارسال به دوستان
پ

جمعی از مردم و مسئولان باشت اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه را محکوم کردند جمعی از مردم و مسئولان باشت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مظهر قدرت و عزت کشور و یکی از مهمترین دستاوردهای نظام دانستند و اقدام اخیر پارلمان اروپا در تحریم و تضعیف آن را ادامه دشمنی استکبار جهانی با جمهوری اسلامی […]

جمعی از مردم و مسئولان باشت اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه را محکوم کردند

جمعی از مردم و مسئولان باشت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مظهر قدرت و عزت کشور و یکی از مهمترین دستاوردهای نظام دانستند و اقدام اخیر پارلمان اروپا در تحریم و تضعیف آن را ادامه دشمنی استکبار جهانی با جمهوری اسلامی بیان کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای باشت، کارنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مملو از سوابق مبارزه با گروه‌های تروریستی داخلی و خارجی از منافقین تا گروهک داعش است و در این مسیر شهدای والامقامی همچون شهید سردار سلیمانی و دیگر شهدای گرانقدر را در این راه تقدیم کرده‌ اما کینه‌ورزی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی در شکلی جدید و در قالب جنگ ترکیبی و روانی نمایان شده است و پارلمان اروپا که خود مدعی مبارزه با تروریسم است، علیه نهادی ضدتروریستی از سر استیصال و ناکامی در حمایت و پشتیبانی از اغتشاشات اخیر اقدام کرده است.

در این خصوص جمعی از مردم، مسئولان و نخبگان علمی و فرهنگی از اقشار مختلف در گفت و گو با پایگاه خبری صدای باشت با تبیین نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف و خدمت به مردم، اقدام اخیر را توطئه‌ای جدید ذکر و آن را محکوم کردند.

محمود عبدی از معلمان باشتی گفت: ملت‌های مسلمان و ستمدیده منطقه و آزادگان جهان در سال‌های اخیر به خوبی شاهد اقدامات جدی و تعیین کننده جمهوری اسلامی ایران در مقابله با تروریسم بوده‌اند و بر نقش ایران در سرکوب تروریسم در منطقه واقف هستند.

وی اظهار کرد: بدون تردید پیشنهاد قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست ساختگی و ریاکارانه گروه‌های تروریستی ناشی از تسلیم و تبعیت کورکورانه از سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه انقلاب اسلامی و بیانگر وابستگی و سرسپردگی سران اروپایی به آمریکا و صهیونیسم جهانی است.

طیبه گرجی دیگر شهروند باشتی نیز با محکومیت این اقدام غیرقانونی گفت: توصیه می‌کنیم به جای کوبیدن بر طبل جنگ و خشونت با هجمه به پاسداران شجاع و غیور ایران به واقعیت‌های انکار ناپذیر انقلاب اسلامی تمکین کرده و دست از خصومت و کینه‌توزی علیه ملت ایران بکشید.

کریم بلادی دیگر شهروند باشتی نیز گفت: همه دنیا به خوبی به نقش سپاه پاسداران در سطح دنیا به خصوص در مبارزه با داعش و همچنین خدماتی که این نیروی مومن، مخلص و فداکار به ملت ایران در بخش‌های مختلف در ۴۳ سال گذشته انجام داده واقف هستند و اقدام اخیر پارلمان اروپا ناشی از شکست آنها در مواجه با انقلاب اسلامی است .

سید کامل صلاح زاده از شهروندان بوستان نیز گفت: تحریم و تضعیف نهادهای انقلابی و سپاه به دلیل اقتدار ایران است و دشمنان چون در اهداف گذشته خود علیه ایران در زمینه‌های مختلف دچار شکست شده اند به توطئه جدید و جنگ روانی و تبلیغاتی متوسل شدند که قطعا در این زمینه هم متحمل شکست می‌شوند.

اقدام شجاعانه این مجموعه پر خیر و برکت در شکست جنگ ترکیبی تمام عیار اخیر و ده‌ها تصمیمات محیر العقول این نهاد مقدس از دیگر برکات وجود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که دشمنان قطعا چشم دیدن عظمت این نیروی مردمی مخلص را ندارندفرمانـدار مهریـز در خصوص اقدام اخیر کشورهای اروپایی عله سپاه گفت: تصمیم نابخردانه پارلمان اروپا در رابطه با سپاه پاسداران را محکوم می‌کنیم و باید آحاد جامعه همواره با درایت و بصیرت توطئه‌های دشمنان این مرز و بوم را رصد و با هوشیاری در برابر آنها مقابله کنند.

علی گرامی در واکنش به اقدام نابخردانه اتحادیه اروپا در تصویب درج نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی افزود: پارلمان اروپا بداند که با اینگونه مصوبات، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از امنیت و آرامش کشور دست نخواهد کشید و یقینا ملت بزرگ ایران همیشه پشتیبان نیروهای نظامی خصوصا سپاه پاسداران خواهند بود.

وی تصریح کرد: مطمئنا ملت بصیر ایران زیر بار اینگونه زورگویی‌ها نخواهند رفت و قطعا مسئولین نظام پاسخ قاطعی به آنها خواهند داد.

امام جمعه شهرستان باشت نیز در این خصوص گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از متن توده‌های مردم و میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) است و این شجره طیبه همواره در طول بیش از چهار دهه با نقشه‌های شوم استکبار جهانی مقابله کرده است.

حجت‌الاسلام گنجه ای افزود: ترورهای کور منافقین در دهه اول انقلاب ، مقابله با جنگ جهانی تمام عیار صدام علیه ایران ،خنثی سازی کودتاهای پی‌در پی سال‌های اول انقلاب، ناکام گذاشتن دشمن در فتنه‌های متعدد و برچیدن بساط حکومت داعش در کل کشورهای اسلامی بلکه در کل جهان از برکات حضور سپاه می‌باشد.

وی اظهار کرد: اقدام شجاعانه این مجموعه پر خیر و برکت در شکست جنگ ترکیبی تمام عیار اخیر و ده‌ها اقدام دیگر این نهاد مقدس از دیگر برکات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که دشمنان قطعا چشم دیدن عظمت این نیروی مردمی مخلص را ندارند.

امام جمعه باشت بیان کرد: دستاوردهای سپاه باعث خشم مستکبرین عالم از جمله اتحادیه اروپا شده است و در یک کلام باید سخن بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) را یادآور شد که فرمود اگر سپاه نبود، کشور نبود.

فرماندار شهرستان باشت نیز گفت: دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب اسلامی ملت ایران با راه اندازی جنگ روانی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دنبال جبران شکست ها و سرپوش گذاشتن بر ناکامی های خود هستند.

نادر گرامی با بیان اینکه جنگ روانی و رسانه‌ای حربه جدید دشمنان علیه نظام و نهادهای مردمی و انقلابی همانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، افزود: در یکسال اخیر دشمنان در صحنه های مختلف و در آشوب و اغتشاش دچار شکست های سنگین شدند ولی در مقابل آن با وجود توطئه‌های مختلف، انقلاب اسلامی به پیشرفت خود با قدرت ادامه داد.

وی اظهار کرد: هجمه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط اتحادیه اروپا وجاهت قانونی ندارد و اینگونه اقدامات در ۴۳ سال گذشته توسط دشمنان علیه نظام اسلامی وجود داشته است و این حرکت بزدلانه توسط اتحادیه اروپا در ادامه توطئه و اقدامات دشمنان علیه انقلاب اسلامی است و قطعا استکبار جهانی همانند گذشته به اهداف خود نمی رسد.

جنگ روانی حریه دشمن علیه نظام اسلامی است

یکی از مدرسان دانشگاه باشت نیز گفت: تحریم و تهدیدها علیه کشور ما و نهادها و ارگان‌ها توسط دشمنان موضوع جدیدی نیست و در ۴۰ سال گذشته وجود داشته و هر وقت دشمن علیه ایران و مردم ما دچار شکست می‌شود، به طرح موضوع جدیدی می‌پردازد.

رنجبر اظهار کرد: تحریم و تضعیف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که اقدام و فعالیت آن بر همه مردم و نسل جوان روشن است در ادامه جنگ روانی و تبلیغاتی دشمن است و باید مردم و مسئولان در کنار هم با همدلی از همه دستاوردهای انقلاب دفاع کنند.

وی اظهار کرد: اگر همه در کنار هم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های نظام و کشور تلاش کنیم، قطعا دشمنان در جنگ تمام عیار ترکیبی همانند گذشته دچار شکست می‌شوند و انقلاب اسلامی به رغم تحریم‌ها به راه خود با قوت و قدرت ادامه می‌دهد.

اسامی مسئولین شهرستان باشت

۱- حجت‌الاسلام گنجه ای امام جمعه شهرستان

۲_نادرگرامی فرماندار

۳_سیدسجاد حسین پور معاون فرماندار

۴_ مهرداد ظفری بخشدار مرکزی شهرستان

۵_سعید صالحی بخشدار بوستان

۶_سیدحمید حیدری عنا مدیر آموزش و پرورش شهرستان

۷_سرهنگ محسن غلامشاهی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج

۸_محمد انصاری مدیر جهاد کشاورزی

۹_سیدجعفریوسفی رییس جمعیت هلال احمر

۱۰_دکتر حسین عسکری سرپرست شبکه بهداشت و درمان

۱۱_ حجت‌الاسلام محمود اندیشه سرپرست اداره تبلیغات اسلامی

۱۲_سرهنگ علی مسعود جو فرمانده انتظامی

۱۳_عابدبن قبادی رییس شورای شهر

۱۴_ایمان کرمی رییس شورای شهرستان

۱۵_سید رضا حسینی شهردار باشت

۱۶_ هادی قاسمی سرپرست شهرداری بوستان

۱۷_پیزن مهدی پور رییس اداره کار و رفاه اجتماعی

۱۸_ کریم بازرگان رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

۱۹_پرویز مددی رییس اداره فرهنگ و ارشاد

۲۰__بهگام بازیار رییس اداره بهزیستی

۲۱_ رحیم خردمند سرپرست اداره میراث فرهنگی گچساران و باشت

۲۲_محمد عباسی رییس اداره فاضلاب

۲۳_ خانم دکتر محمدی رییس پزشکی قانونی

۲۴_یدالله محمد زاده رییس آب منطقه ای

۲۵_ عباس باشت باویان رییس اداره ورزش و جوانان

۲۶_سید اصغر مرعشی رییس اداره کتابخانه عمومی

۲۷_سیدعلی شامیری رییس حوزه هنری

۲۸_ فاطمه عسکری نمایندگی اتاق اصناف

۲۹_افروشته رییس صندوق کار آفرینی

۳۰_لیلا برماس رییس کمیته امداد

۳۱_ مرادی رییس ثبت احوال

۳۲_خانم ظفری رییس کانون پرورش فکری

۳۳_ گودرز نوری رییس مخابرات

۳۴_ سید نورالله موسوی فراز رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

۳۵ابراهیم قاسمی رییس اداره اوقاف

 

    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری تحلیلی صدای باشت در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید