امروز: شنبه, ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ / بعد از ظهر / | برابر با: السبت 3 ذو القعدة 1442 | 2021-06-12
کد خبر: 4115 |
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷ | ارسال توسط :
123 بازدید
۰
7
ارسال به دوستان
پ

گزارش تکمیلی صدای باشت از نام نویسی نامزدهای انتخابات مجلس؛ اسامی کامل کاندیداهای مجلس سه حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ، گچساران و باشت، بویراحمد و دنا + کاندیدای شاخص حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این باره گفت: از مجموعه ۹۵ داوطلب ۲۸ نفر در حوزه بویراحمد و دنا، ۴۸ نفر در کهگیلویه بزرگ و […]

گزارش تکمیلی صدای باشت از نام نویسی نامزدهای انتخابات مجلس؛
اسامی کامل کاندیداهای مجلس سه حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ، گچساران و باشت، بویراحمد و دنا + کاندیدای شاخص

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این باره گفت: از مجموعه ۹۵ داوطلب ۲۸ نفر در حوزه بویراحمد و دنا، ۴۸ نفر در کهگیلویه بزرگ و ۱۹ نفر در حوزه انتخابیه باشت و گچساران ثبت‌نام کردند که ۵ نفر از داوطلبان خانم هستند که ۳ نفر در کهگیلویه بزرگ و در بویراحمد و گچساران هر کدام یک خانم داوطلب شرکت در انتخابات است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای باشت فرماندارای‌های کهگیلویه بزرگ، گچساران و باشت و بویراحمد و دنا اسامی و جزئیات داوطلبان نام نویسی شده حوزه‌های انتخابیه خود را اعلام کردند.
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این باره گفت: از مجموعه ۹۵ داوطلب ۲۸ نفر در حوزه بویراحمد و دنا، ۴۸ نفر در کهگیلویه بزرگ و ۱۹ نفر در حوزه انتخابیه باشت و گچساران ثبت‌نام کردند که ۵ نفر از داوطلبان خانم هستند که ۳ نفر در کهگیلویه بزرگ و در بویراحمد و گچساران هر کدام یک خانم داوطلب شرکت در انتخابات است.
مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به نقطه بسیار مهم در ثبت‌نام این دوره انتخابات اشاره کرد و گفت: در این دوره رنج سنی بیشتر داوطلبان ۳۶ تا ۴۰ سال‌اند که تعداد آنها ۱۵ نفر هستند، ۳۰ تا ۳۵ سال ۱۸ نفر و ۴۰ تا ۴۵ تعداد ۱۷ نفر هستند که ۴۵ درصد داوطلب جوانان هستند که اتفاق مبارک و میمونی است.
کلانتری با بیان اینکه بیشترین ثبت‌نامی در کهگیلویه بزرگ است، افزود: احد جمالی معاون سیاسی و امنیتی و رئیس ستاد انتخابات به عنوان سخنگوی ستاد انتخابات است، ضمن اینکه تبلیغات زودهنگام انتخابات از دید هیات نظارت دور نمی‌ماند هر جایی اقدام غیرقانونی و مجرمانه و تقلبی صورت گیرد که اثبات شود حتما توسط مراجع قانونی و بر اساس قانون رسیدگی و برخورد می‌شود.
کلانتری در خصوص جابه‌جایی فرمانداران گفت: ملاک ما قانون است و اگر کسی از ریل قانون خارج شود برخورد می‌کنیم و در این خصوص هم شعار نمی‌دهم و اگر فرمانداری از ریل قانون خارج شود در روز انتخابات هم فرماندار عوض می‌کنم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: قبل از آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس تضمینی از ستاد انتخابات گرفتم که بعدها می‌گویم چه تضمینی بود. در انتخابات امانت‌داری، بی‌طرفی، اجرای قانون، سلامت و امنیت انتخابات و فراهم کردن بستر مناسب برای حضور و مشارکت مردم ملاک است.
مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اگر فرمانداری به دلیل حزبی، سیاسی و مادی و معنوی فکر می‌‌کند نمی‌تواند به صورت ۱۰۰ درصدی بی‌طرف و بی‌امانت‌دار باشد شان و منزلت او را حفظ می‌کنیم و جایگاه دیگری به او می‌دهیم اما سلامت انتخابات برای ما ملاک است.
کاندیداهای شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد:
غلام محمد زارعی (نماینده فعلی/۲ دوره)، شاپور رمضانی (استاد دانشگاه) اردوان ایزدپناه، نستور درخشنده پور، محمد بهرامی (شهردار اسبق یاسوج) و مهدی روشنفکر (استاد دانشگاه) از حوزه انتخاباتی بویراحمد و دنا، تاجگردون (نماینده فعلی/۲ دوره)، زینل زاده (شهردار اسبق دوگنبدان) و سید قدرت الله حسینی (نماینده اسبق) از حوزه انتخاباتی گچساران و باشت و حجت الاسلام سید محمد موحد (نماینده ۵ دوره مجلس)، امیرحسین برخه (دانشگاهی)، رضا دهبانی پور (مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی)، مجید باقریان (معاون اداره کل کار خوزستان)، علی کامرانی (نامزد دوره قبل)، عدل هاشمی پور (نماینده فعلی)، فرزاد نجات نیا (دستیار ویژه وزیر ارتباطات)، ابراهیم جعفری (فرماندار اسبق کهگیلویه) از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده از شاخص‌ترین داوطلبان در انتخابات استان هستند.
حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا با مرکزیت شهر یاسوج، حوزه انتخابیه گچساران و باشت با مرکزیت شهر دوگنبدان و حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به مرکزیت شهر دهدشت هستند.
از کهگیلویه و بویراحمد سه نفر به عنوان نماینده به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند.
گفته می‌شود آقای ستار هدایتخواه (نماینده اسبق) از چهره‌های شاخص استان و حوزه بویراحمد و دنا از حضور در انتخابات این حوزه صرف نظر و در حوزه انتخابیه تهران و شمیرانات نام‌نویسی کرده است.

فرماندار کهگیلویه از نام نویسی ۴۸ نامزد در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده خبر داد و گفت: کار نام نویسی این نامزدها از دهم آذر ماه آغاز و تا ساعت ۱۸ شانزدهم آذر ماه ادامه داشت.
علیرضا اتابک افزود: نام نویسی نامزدهای انتخابات توسط ۴ کاربر انجام که ۳ نفر زن و ۴۵ نفر مرد کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه کهگیلویه شدند.
اسامی نامزدهای داوطلب حوزه کهگیلویه بزرگ به این شرح است:
۱- عسکرمیثاقیان متولد ۱۳۵۶ بهمئی، داری مدرک کارشناسی ارشد عربی، معلم، ۲- سید رضا ریحان نژاد متولد ۱۳۵۶ سرفاریاب، کارشناس ارشد مدیریت دولتی، کارمند اتاق اصناف کهگیلویه
۳- امیر (ثاراله) همتی نژاد متولد ۶۵ لنده بخش موگرمون مجرد ۴- اصغر فلاحی متولد ۱۶ تیرماه ۶۴ چرام مجرد، دارای مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی، میانه رو ۵- ایمان نریمان متولد سال ۶۸ چاروسا کارشناس ارشد روانشناسی، معلم و مستقل، ۶- حسن زمانی بیشه متولد سال ۴۸ لنده دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ۷ – خانم پروین دانشور متولد ۶۶ از بخش چاروسا کارشناس ارشد جغرافیای دفاع مقدس ۸ – علیرضا سجادی (شهرت قبلی: چرخ نژادیان) متولد ۴۱ در شهرستان بهمئی کارشناس ارشد مدیریت، استاد دانشگاه، ۹- سید هدایت اله شریعتی مهر متولد یکم شهریورماه ۶۳ شهرستان لنده کارشناس ارشد مهندسی شیمی مجرد، ۱۰ – سید حاجی محمد موحد متولد ۳ شهریور ۱۳۳۱ شهرستان کهگیلویه، دارای تحصیلات سطح ۴ حوزه علمیه نماینده ادوار ۴، ۵، ۶، ۷ مجلس شورای اسلامی حوزه کهگیلویه و دور هشتم مردم بهبهان، ۱۱- سپهدار عبد پور متولد دهم شهریور ماه ۵۴ دهدشت کارشناس ارشد حقوق دارای دفتر حقوقی در شهر تهران، ۱۲- حسن هدایت نیا متولد ۲۵ اسفند ماه ۶۰ شهرستان چرام، کارشناس ارشد مهندسی محیط زیست. کارمند دانشگاه علوم پزشکی استان
۱۳- موسی جان فزا متولد ۲۸ اسفندماه ۵۴ چرام، کارشناس ارشد مهندسی الکترونیک و شاغل در پتروشیمی امیر کبیر ماهشهر، ۱۴ – سید فرزاد نجات نیا متولد ۲۴ بهمن ماه ۵۹ دهدشت. کارشناس ارشد عمران آب. کارمند وزارت ارتباطات (دستیار وزیر) ۱۵- سید خداداد کشاورز متولد سوم اردیبهشت ۴۸ چرام، دکترای زبان و ادبیات فارسی ۱۶ – امید انصاری کیا متولد ۲۰ اسفندماه ۵۸ شهرستان چرام، کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی. فرهنگی، ۱۷ – ابراهیم جعفری متولد اول مرداد ماه ۵۶ چرام، کارشناس ارشد عمران آب. کارمند.۸ -رحمان ترحم‌مند متولد ۵ شهریور ماه ۴۹ کهگیلویه، کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی محیطی. معلم ۱۹-حجت الاسلام سید نعمت اله صدوقی متولد ۹ اردیبهشت ۱۳۴۳ دهدشت. فرهنگی، ۲۰ – عدل هاشمی پور متولد ۱۳۴۰ دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک نماینده فعلی مردم حوزه کهگیلویه ۲۱- رضا دهبانی پور متولد ۱۰ تیرماه ۱۳۴۰ بهمئی، دارای مدرک دکترای حقوق بین الملل، و عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج، ۲۲- سید حمید موسوی نسب متولد ۱۰ خرداد ماه ۱۳۵۰ کهگیلویه، کارشناس ارشد مهندسی آب، پیمانکار ۲۳- خیراله انصاری متولد ۱۳۵۰ کهگیلویه، دکترای حقوق، وکیل دادگستری و استاد دانشگاه، ۲۴- محمد جلیل فر متولد ۴۸ شهرستان بهمئی، کارشناس ارشد شیمی و دکترای علوم سیاسی، فرهنگی
۲۵- سیدعلیرضا تقوی اصل متولد ۱۳۵۵ بهبهان، کارمند، کارشناس ارشد مدیریت خدمات بهداشتی. ۲۶- امیرعلی احمدی متولد هفتم بهمن ماه ۶۶ لنده، کارشناس ارشد تربیت بدنی فیزیولوژی، شغل آزاد، ۲۷ – خانم طاهره صالحی نسب سرآسیاب متولد سوم آبان ۶۷ لنده، کارشناس ارشد زمین شناسی زیست محیطی، بیکار، ۲۸ – جواد حبیبی اصل متولد اول فروردین ماه ۶۴ کهگیلویه چاروسا، کارشناس ارشد تاریخ، شغل فرهنگی و نویسنده، ۲۹- سلمان حقیقت شناس متولد اول مهر ۶۱ لنده، کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری، شغل آزاد، ۳۰- نوراله دهناد متولد ۱۲ فروردین ۳۹، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، بازنشسته سپاه، ۳۱- سید مرتضی راستاد متولد یکم دی ماه ۶۳، کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی، شغل آزاد، ۳۲- سعید دواره متولد یکم خردادماه ۶۰، کارشناس ارشد عمران مدیریت ساخت، پیمانکار، متولد کهگیلویه ساکن بهبهان، ۳۳-حکیمه رفیعی متولد ۲۴ آذرماه ۶۵ چرام، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی، کارمند شهرداری ۳۴-حجت الاسلام سید عبداله دانشی متولد ۱۳۵۰ کهگیلویه، دکترای الهیات، استاد حوزه و دانشگاه ۳۵- آیت اله پوش متولد هفدهم مردادماه ۵۱ کهگیلویه، کارشناس ارشد تربیت بدنی، شغل آزاد، گرایش، ۳۶ – عنایت اله واحدی منش متولد یکم مهرماه ۵۱ کهگیلویه، کارشناس ارشد حسابداری، کارمند کمیته امداد،
۳۷ – مجید باقریان متولد چهارم خردادماه ۵۲ بهمئی، کارشناس ارشد تاریخ. کارمند ۳۸-حجت الاسلام سید محمد رضا کرم زاده متولد ۱۳۵۸ چرام، کارشناس ارشد فلسفه و کلام اسلامی، کارمند حوزه علمیه یاسوج، ۳۹- دکتر علی کامرانی متولد ۲ اسفندماه ۵۳ بهمئی، دکترای تاریخ، کارمند جهاد دانشگاهی استان، ۴۰- امیرحسین برخه متولد یکم اسفندماه ۶۱ کهگیلویه، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی، کارمند دانشگاه یاسوج، ۴۱- سید جلال داور پناه متولد یکم مهرماه ۵۹ چرام، کارشناس ارشد عمران، دهیار افتخاری ۴۲ -محسن آرمین متولد یکم مهرماه ۶۰ بهمئی، دکترای مهندسی منابع طبیعی، و عضو هئیت علمی دانشگاه یاسوج، ۴۳- امیرحسین نعمتی پور متولد ۲ فروردین ماه ۶۷ لنده، کارشناس ارشد سنجش از راه دور جی آی اس دهیار روستای قیام لنده، ۴۴- حمید محنایی، متولد ۳۰ شهریور ماه ۶۴، کارشناس ارشد مهندسی شیمی اچ اس آی
، کارمند شرکت نفت و گاز پارس عسلویه، داور درجه ملی فوتبال، ۴۵- مسعود قبادی متولد ۱۶ مهرماه ۵۰ چرام، کارشناس ارشد تربیت بدنی، فرهنگی، مشاور مدیرکل آموزش و پرورش، ۴۶- علی اهنود متولد ۷ مهرماه ۶۷ کهگیلویه روستای شوتاور، کارشناس ارشد مدیریت آموزش، شغل فرهنگی ۴۷- نعمت اله فردوس متولد یکم فروردین ماه ۱۳۶۲ کهگیلویه، کارشناس ارشد عمران ژئوتکنیک، کارمند دانشگاه آزاد تهران، و ۴۸-سید صادق شفایی، متولد اول مهرماه ۶۷ لنده، پزشک عمومی، ثبت نام با اپلیکیشن نامنویسی اصفهان.
اسامی ۱۷ داوطلب نام نوسیس شده مجلی یازدهم در حوزه گچساران و باشت هم به این شرح است:
۱-غلام رضا تاجگردون. متولد ۱۳۴۵. فوق لیسانس برنامه ریزی سیستم‌های اقتصادی. نماینده فعلی و دوره قبل مردم در مجلس
۲- زهرا فولادی وندا. متولد ۱۳۵۳. ارشد حقوق بین الملل، ۳-خلیفه رشیدی متولد ۴۲ معلم بازنشسته لیسانس زبان انگلیسی فوق جانبازی ۴-مهدی صادقی مقدم. متولد ۶۶. مستقل. فوق لیسانس کامپیوتر دانشجو دکتری استاد دانشگاه، ۵- نوذری بزمی. متولد ۵۹. فوق جعرافیا. کارمند بخشداری
۶- مهرداد حمیدی کیا. متولد ۵۰ وکیل دکتری حقوق، ۷- اردلان زینلزاده متولد ۵۱ ارشد جع رافیا شهری.. شهردار سابق دوگنبدان، ۸- سید مجید حسینی متولد ۵۲. کارمند دکتری تغذیه، ۹- هومان عسکری متولد ۶۰ وکیل ارشد حقوق، ۱۰-یوسف پنجه بند. متولد ۵۷. دکتری جامعه شناسی معلم.۱۱-سید قدرت اله حسینی. متولد ۳۴. نماینده سابق. فوق لیسانس جامعه شناسی ۱۲- میلاد گرجی زاده. متولد ۶۴. کارمند. ارشد. ۱۳- بهنام حسینی. متولد ۴۷. پزشک عمومی ۱۴-بهبود گرجی زاده متولد ۴۹. پزشک عمومی ۱۵-رحمان خیرمند متولد ۶۱. ارشد منابع آب. کارمند ۱۶-پیمان خردمند. متولد ۶۰. ارشد نفت. ۱۷-یعقوب فاضلی نژاد. متولد ۶۲. کارمند. کارشناسی ارشد خوردگی مواد است.
همچنین اسامی کامل حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا به شرح زیر است:
جمشید صفری دولت آباد متولد ۳۹ بازنشسته ثبت احوال، اردوان ایزدپناه متولد ۴۷ معاون سازمان بازرسی استان البرز، علی پژهان استاد دانشگاه، پریا پزشکپور کارمند، نستور درخشنده پور متولد ۱۳۴۴ مدیرعامل شهرجدید علوی هرمزگان، علی رضائی متولد ۱۳۴۸ فرهنگی، محسن شایگان متولد ۱۳۶۳ معاون اداره کل اجتماعی استانداری تهران کارشناس ارشد علوم سیاسی، محمود رضوان خو متولد ۱۳۵۴ آموزگا نهضت کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی، احسان قنواتی متولد ۱۳۶۲ کارمند شرکت نفت کارشناس ارشد مدیریت بهداشت، فریدون کیخسروی متولد ۱۳۶۸ فق لیسانس حقوق، مهدی روشنفکر متولد ۴۳ فوق لیسانس عضو هیات علمی دانشگاه و فرهنگی، سید اقبال دانشی متولد ۱۳۵۸ فرهنگی، محمد بهرامی سیف آباد عضو هیات علمی دانشگاه آزاد یاسوج، غلام محمد زارعی متولد ۱۳۴۰ مدیریت دولتی، شاپور رمضانی، کیان دهراب پور دولت آباد، سید شکرالله امامی، سید محسن محمودی نیکو، عبدالله خسرومنش متولد ۱۳۶۸ شغل آزاد، حمید واحدی نژاد، نادر منتظریان متولد ۱۳۴۱ بازنشسته، احمد محمودی متولد ۱۳۶۰ مهندس ناظر برق، سید احسان عسکری متولد ۱۳۵۱ عضو هیات علمی دانشگاه، رحیم سبحان زاده، منصور پرویزی متولد ۱۳۴۴ عضو هیات علمی دانشگاه، غلامحسن روی دل متولد ۱۳۶۲ شغل آزاد فوق لیسانس مدیریت دولتی، محمدکاظم رحمانی مؤخر متولد ۱۳۵۳ کارمند میراث فرهنگی فوق لیسانس جغرافیای برنامه ریزی و سید مصیب افتخاری متولد ۱۳۵۸ عضو هیات علمی دانشگاه کارشناس ارشد مهندسی عمران است.

اسامی کامل حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا
جمشید صفری دولت آباد
اردوان ایزدپناه
علی پژهان
پریا پزشکپور
نستور درخشنده پور
علی رضائی
محسن شایگان
محمود رضوان خو
احسان قنواتی
فریدون کیخسروی
مهدی روشنفکر
سید اقبال دانشی
محمد بهرامی سیف آباد
غلام محمد زارعی
شاپور رمضانی
کیان دهراب پور دولت آباد
سید شکرالله امامی
سید محسن محمودی نیکو
عبدالله خسرومنش
حمید واحدی نژاد
نادر منتظریان
احمد محمودی
سید احسان عسکری
رحیم سبحان زاده
منصور پرویزی
غلامحسن روی دل
محمدکاظم رحمانی موخر
سید مصیب افتخاری

اسامی حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ
۱-عسکر میثاقیان
۲-رضا ریحان نژاد
۳-امیر همتی نژاد
۴-اصغر فلاحتی حسین آباد
۵-ایمان نریمان
۶-حسن زمانی بیشه
۷-علیرضا سجادی
۸-پروین دانشور
۹-سید هدایت الله شریعتی مهر
۱۰-سید محمد موحد
۱۱-سپهدار عبد پور
۱۲-موسی جانفزا
۱۳-حسن هدایت نیا
۱۴-سید فرزاد نجات نیا
۱۵-سید خداداد کشاورز
۱۶-امید انصاری
۱۷-عدل هاشمی پور
۱۸-ابراهیم جعفری
۱۹-رضا دهبانی پور
۲۰-رحمان ترحم مند
۲۱-حمید موسوی نسب
۲۲-خیرالله انصاری
۲۳-سید علی رضا تقوی اصل
۲۴-محمد جلیل فر
۲۵-امیرعلی احمدی
۲۶-سید نعمت الله صدوقی
۲۷-صادق شفایی
۲۸-سلمان حقیقت شناس
۲۹-طاهره صالحی سرآسیاب
۳۰-جواد حبیبی اصل
۳۱-نورالله دهناد
۳۲-سید مرتضی رستاد
۳۳-سعید دواره
۳۴-حکیمه رفیعی
۳۵-سید عبدالله دانشی
۳۶-ایت الله پوش
۳۷-جلال داورپناه
۳۸-عنایت الله واحدی منش
۳۹-مجید باقریان
۴۰-سید محمد رضا کرم زاده
۴۱-علی کامرانی مقدم
۴۲-امیر حسین برخه
۴۳-محسن آرمین
۴۴-مسعود قبادی
۴۵-امیر حسین نعمتی
۴۶-حمید محنایی
۴۷-علی اهنود
۴۸-نعمت الله فردوس

    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطپایگاه خبری تحلیلی صدای باشت در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید