یکشنبه, ۲۴ تیر ۱۴۰۳ / قبل از ظهر / | 2024-07-14
کد خبر: 4880 |
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۲ | ارسال توسط :
۰
2
ارسال به دوستان
پ

نطق انتخاباتی تاجگردون در منطقه لار باشت ؛ شما حتی در مقابل همین بانویی که او را ضعیفه می نامی ناتوانی به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای باشت ؛ همایش بزرگ طوایف ایل باوی(دولتیاری،نارگ موسی،سادات شاه زینعلی،تلچگاه،لار،کوهسرک،شادگان،شاه بهرام،فتح و نیمدور)حامیان غلامرضا تاجگردون نامزد یازهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همچون دور گذشته جمعه۲۵بهمن ماه در […]

نطق انتخاباتی تاجگردون در منطقه لار باشت ؛ شما حتی در مقابل همین بانویی که او را ضعیفه می نامی ناتوانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای باشت ؛ همایش بزرگ طوایف ایل باوی(دولتیاری،نارگ موسی،سادات شاه زینعلی،تلچگاه،لار،کوهسرک،شادگان،شاه بهرام،فتح و نیمدور)حامیان غلامرضا تاجگردون نامزد یازهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همچون دور گذشته جمعه۲۵بهمن ماه در روستای لار برگزار شد.
وی در ابتدای سخنان خود گفت:شنیدم عزیزی گفت تاجگردون حق ندارد به لار بیاید این من تاجگردون و این هم ۱۰طایفه بزرگ باوی بیا و ببین.
تاجگردون افزود: امسال از منظری که بالا ایستاده ام جماعتی را می بینم نسبت به۴سال قبل قابل مقایسه نیست.
تاجگردون ادامه داد:دیشب هم جوانان عزیز در گچساران حماسه خلق کردند و جماعتی آمدند و مشخص کردند اوضاع از چه قرار است.
نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت تصریح کرد:امروز من اینجا ایستاده ام مثل سالهای گذشته،همچون گذشته قلبهایمان به عشق هم می تپد.
تاجگردون افزود:اینجا سرزمینی است که مردانش آنگاهکه به سوی قبله می ایستند خامی را می ببینند و پشتشان به سرو۲هزار ساله لار استوار است.
وی ادامه داد: غرب و شرق ما طوایف بزرگ باوی قرار دارند.
تاجگردون گفت:قصد داشتم در وصف این طوایف چندکلامی بگویم، دیدم کلامم در نافذ بودن شعر دختری که امروز شعر خواند نمی گنجد و کلامم در مقابل نافد بودنش ناچیز است.
نماینده فعلی گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بزرگواران، عزیزان،ایل باوی و مهمانانشان،ایل بزرگ بویراحمد بزرگ از سردسیر تا گرمسیر و دیگر همشهریان عزیزم که در این همایش ایستاده اید این جماعت بدون اجبار و بودن اینکه بگویند و مطالبه کنند همه با هم نشان دادند یاران جونی هستند نه نونی.
تاجگردون ادامه داد: عزیزی که یاران من را یاران نانی نامیدی نانی های من به کنار تو،جانی های به کنار من.
وی عنوان کرد: آغاز تبلیغات رسمی انتخابات را در روز گذشته با خیل جوانان پرشور دیدید اگر چه دوربین ها قابلیت به تصویر کشیدن آن را نداشتند اما نشان دادند مردم راه خود را انتخاب کرده اند و مردم میدانند از کدام مسیر بروند.
وی افزود: هیچ کدام از شما به اجبار نیامده اید، آمده اید بگوید که بر عهدی که بسته ایم ایستاده ایم.
شاخص ترین کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات حوزه انتخابیه گچساران و باشت ادامه داد: این راه قوم و طایفه نمی شناسد این راه مسیری را می شناسد که مسیر عمران و آبادانی است.
تاجگردون گفت: دیروز دوست داشتم یک سری از واقعیات جامعه را بگویم اما گفتم من ۸سال رفته ام و دیگران۳۰سال پس بهتر است دیگر اذیتشان نکنم.
وی خطاب به هواداران گفت: بگذارید بگویند بانوان و خواهران من که امروز شور آفریدند ضعیفه هستند شما حتی در مقابل همین بانویی که او را ضعیفه می نامی ناتوانی.
تاجگردون گفت: سیل بانوان غیور ترک، لر و این جماعت شما و یاران نونیان را با آب خواهند برد.
وی با بیان اینکه مگر میشود فراموش کرد گذشته و امروز را،ادامه داد: ما تاریخی داریم که به راحتی از ذهن خارج نمی شود.
تاجگردون ادامه داد: این نونهالانی که امروز می بینید اینان به فردای خودشان امیدوارند، به شما و امثال من تن نمی دهند اینها افق روشن می خواهند،نمی توانید با افکار پوسیده در کنار اینان ایستادگی کنید فکر دیگری کنید و بدانید مسیر پوسیده شما طالبی ندارد.
وی افزود: کار ما ساختن راه، بیمارستان و فضای ورزشی بود ولی هدف این نبود،اینها وسیله بودند تا روحیه مطالبه گری شما بلند شود و به اوج برسد،حتی اگر تاجگردون هم نتوانند مطالبات شما را به اوج برساند باید به کنار برود.
رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: شما که خودتان به کنار رفته اید شما با چه روحی آمده اید ما شریک نمی خواهیم.
وی افزود: ما انسانهای کوتوله، افرادی که در پستو قرار دارند و رایشان را به دیگران می فروشند را نمی خواهیم.
تاجگردون یادآور شد: ۸سال پیش که گفتند بالا ما را می خواهد من هم گفتم بالا من را میخواهد حالا میگویم بالا فقط خداست و لاغیر.
وی افزود: برخی گفتند ۵-۶طایفه مت را میخواهد من گفتم ۵۲طایفه من را میخواهد،باور نکردند و رای ۷۵درصدی را دیدند.
تاجگردون گفت: امروز که این طایفه را دیدم میگویم بایستید روز۳اسفند عدد۸۰درصد را ببینید.
وی ادامه داد: به من گفتند این عدد۳چیست، از کجا آوردی،از کودک تا مسن همه جا این عدد را میگویند همین ۳ما رو سوخته،همه با هم الان باز میگویم هتریک.
نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع هوادارنشان اظهار داشت: ما برای گام سوم گامهایمان را بلند کرده،جلو میرویم و این گام را با استقامت برمیداریم،ما ادامه دهنده کسانی هستیم که برای این وطن جان دادند.
تاجگردن افزود: چند روز قبل در خدمت فرماندهان شهرم بودند،پیام دادند که ما آمدهایم و بگوییم تو راخالی نمی کنیم،حداقل ۸۰سردار بازنشسته سپاه پاسداران گرداگرد من بودند تهدیدشان کرد اینها از آمریکا و صدام نترسیدند از شما می ترسند،تهدیدشان نکنید و ارزشهایمان را خط خطی نکنیم.

وی یادآور شد: چند مدت پیش سرزده به روستای شاه بهرام رفتم و بانوی مسنی ایستاده بود از من پرسید برای چه کسی آمدی گفتم برای فلانی اسم خود را نیاوردم،دوباره پرسید برای که آمدی اینار گفتم من تاجگردونم،آن پیرزن دچار دلهره و استرس شد.
تاجگردون گفت: از همین مکان به آقایان امدادگر و کمیته امداد اعلام میکنم اگر ننشستی مینشانمد، من مقصر بودم که ۲ماه پیش به آنها تذکر دادم ترسید و گفت عزل می شوم‌.
تاجگردون ادامه داد: من سال به سال زور میزنم مستمری کمیته امداد و بهزیستی را بالا ببرم آنگاه تو باید پایت را برگرده آنها بگذاری و خون آنها را بمکی.
وی افزود: به مدیرکل کمیته امداد و رییس شهرستان باشت مجدد تذکر میدهم و میگویم اگر خون این مددجویان را هم بمکید از آن خون مکیده هم می گوید تاجگردون.
وی افزود: اگر جرات دارید به سمت آن پیرزن شاه بهرامی بروید.
تاجگرون ادامه داد: اگر یک نفر در مجلس حامی فقرای کمیته امداد و بهزیستی بوده من بودم شما به چه حقی این برخوزد را با اینها انجام دهید.
نماینده فعلی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حقت بود عزل شوی ولی من اهل کینه دوزی نیستم.
تاجگردن افزود: هیات نظارت و اجرایی وظیفه شان این است انتخابات را برگزار کند و وظیفه ما هم این است شور ایجاد کنیم و ۲اسفند به پای صندوق می رویم و روز ۳اسفند نیز جشن و شادی برگزار می کنم.
وی خطاب به هوادارنش گفت: در این چند روز که به انتخابات مانده بلند شوید و همه با هم ۳انگشتمان را نشان میدهیم و میگویم امروز همچون۴سال قبل ایستاده و راهمان را ادامه میدهیم و ایستادگی میکنیم.
وی گفت: برادر و خواهر عزیز قشقایی و بویراحمد تاجگردون همچون۴سال قبل میگوید اصالت و افتخارش است که بویراحمد است و زاده ی باوی.
تاجگردون افزود: من نوکر پیرزن باباکلانی و پیرمرد پیچابی هستم.
وی در پایان با اعلام اینکه ۳اسفند ماه همه با هم سرود سوم را میخوانیم، گفت: بر جا ننشیند،بکوبید و بروید این راه زیبا را.

    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری تحلیلی صدای باشت در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید